Ordo Fratrum Minorum Capuccinorum

Log in
aktualizacja 6:57 PM CEST, Aug 23, 2019

Prowincja Kolumbii – wybory

Prowincja Kolumbii – wybory: MP: br. Alirio RojasWP: br. Harold Pérez2R: br. Marco Ramirez3R: fr. Daniel Sarria4R: fr. Willam Giraldo Data: 22.08.2019Miejsce: Bogotá, Colombia Przewodniczący: br. José Angel Torres Rivera, Wikariusz Generalny

Prowincja Minas Gerais, Brazylia - wybory

Prowincja Minas Gerais, Brazylia - wybory: MP: br. Adilson Gonçalves FerreiraWP: br. João Ferreira Júnior2R: br. Adilson Vaz Donderi3R: br. Márcio José Da Silva4R: br. Geraldo Antonio Barbosa Data: 26.07.2019Miejsce: Fraternidade Nossa Senhora do Rosário de Pompéia, Belo HorizontePrzewodniczący: br. Roberto Genuin, Minister Generalny

Prowincja Peru - wybory

Prowincja Peru - wybory: MP: br. Piero Erick Véliz ValenciaWP: br. José Ariel Zuñiga Oblitas2R: br. José Luis Ojeda Taboada3R: br. Juan Ricardo Loayza Platas4R: br. Edwin Helard Delgado Sarazú Data: 07.08.2019Miejsce: Fraternidad “Padre Santo” de Ñaña, Lima, PeruPrzewodniczący: br. José Angel Torres Rivera, Wikariusz…

Custodia Generale del Vicino Oriente, Libano – elezioni

Custodia Generale del Vicino Oriente, Libano – elezioni: CU: fr. Abdallah Noufaily1C: fr. Elias Rahmé2C: fr. Mikhael Meghames3C: fr. Charles Salhab4C: fr. Fadi Sarkis   Data: 23.07.2019Luogo: Convento San Francesco, Mtayleb, LibanoPresidente: fr. Pio Murat, Consigliere Generale Foto - Quarto dalla sinistra è il Custode…

Kustodia Paragwaju – wybory

Kustodia Paragwaju – wybory: KU: br. Laércio Francisco Ferreira (potwierdzony)1R: br. Tomás Emanuel Sosa Agüero2R: br. Julio Cesar Gonzalez Data: 20.07.2019Miejsce: Centro de Treinamento de Líderes, Przewodniczył: br. Pedro Cesário Palma, Minister Prowincjalny Paraná i Santa Catarina Nella foto al centro il Custode.

Prowincja Bahia i Sergipe, Brazylia – wybory

Prowincja Bahia i Sergipe, Brazylia – wybory: MP: br. Gilson de Jesus MarinhoWP: br. Manoel Santos de Oliveira2R: br. Cristóvão Lima de Matos3R: br. José Jorge Rocha4R: br. Johne Barbosa Santos Data: 16.07.2019Miejsce: Centro de Treinamento de Líderes Przewodniczył: br. Carlos Silva, Radny Generalny Nella…

Prowincja Irlandii - wybory

Prowincja Irlandii - wybory: MP: br. Sean Kelly WP: br. Richard Francis Hendrick 2R: br. Sean Donohoe3R: br. Philip Baxter4R: br. Bryan Shortall Data: 11.07.2019Miejsce: Emmaus House – Dublin, IrlandiaPrzewodniczył: br. Roberto Genuin, Minister Generalny  

Prowincja Rio de Janeiro i Ducha Świętego, Brasile - wybory

Prowincja Rio de Janeiro i Ducha Świętego, Brasile - wybory: MP: br.  Arles Dias de Jesus WP: br.  Luis Fernando Turque Duarte 2R: br.  José William Corrêa De Araújo3R: br.  Arineu Mozer Macêdo4R: br.  Edcarlos Mário Hoffman Data: 11.07.2019Miejsce: Klasztor São Sebastião,  Rio de Janeiro,…
Subskrybuj to źródło RSS